Крем-окисник Schwarzkopf Igora Royal Oil Developer 9% Розлив 60 мл

-3%
Крем-окисник Schwarzkopf Igora Royal Oil Developer  9% Розлив 60 мл
Артикул: 1218266
В наличии
41.00 грн.39.77 грн.
Бесплатная доставка
Бесплатная доставка
По Украине на сумму от 600грн.
14 дней на возврат
14 дней на возврат
Гарантированный возврат товара
Гарантия качества
Гарантия качества
Без посредников. Официальные представители брендов.
Без посредников. Официальные представители брендов.

Крем-окисник Schwarzkopf Igora Royal Oil Developer  9% Розлив 60 мл

Це засіб являє собою перший катионоактивный лосьйон-проявник з поживними властивостями. Завдяки йому продукти для блондування і фарбування отримують рівномірну кремову консистенцію. Компоненти, наявні в складі проявника і фарби, легко і швидко змішуються, ідеально поєднуючись. Засіб гарантує м'якість фарби і бездоганне розподіл по волоссю, за рахунок чого виходить шикарний рівний відтінок від коренів до кінчиків.

Після фарбування у вас будуть блискучі і легко расчесываемые пасма, завдяки комплексу STAC у складі лосьйону-проявник, що виконує роль кондиціонера з антистатичним ефектом і захищає волосяні стрижні від підвищення ламкості в результаті фарбування.

Низький рівень PH лосьйону дозволить зберегти шкірний покрив голови з нейтральним рівнем кислотності, тим самим захищаючи шкіру від сильного впливу фарби.

Країна бренду: Німеччина

Оставить отзыв

Оцените товар:

Просмотренные товары